خانه / کارخانه چرم / بهترین کارخانه چرم شترمرغ طبیعی خاورمیانه

بهترین کارخانه چرم شترمرغ طبیعی خاورمیانه

یکی از بهترین کارخانه چرم شترمرغ طبیعی خاورمیانه در کشور ایران می باشد که در این کارخانه انواع چرم طبیعی و اصل درجه یک تولید می گردد و به کشور های دیگر نیز این چرمها را صادر می کنند.

کارخانه چرم شترمرغ

این کارخانه یکی از بهترین کارخانه های موجود در سطح خاورمیانه می باشد که سطح جهانی نیز شناخته است، زیرا محصولاتی که این کارخانه تولید می کند، درجه یک هستند و باید بدانید که هر محصولی ویژگی های منحصر به فرد خود را برای مشتری پسند بودن دارد که چرم شترمرغ نیز چنین می باشد و از نظر رنگ و کیفیت و.. مهم است.

کارخانه چرم شترمرغ طبیعی

مشتریان چرم شترمرغ می توانند چرم اصل و درجه یک را از محصولات این کارخانه چرم سازی خریداری کنند، چرا که چرم هایی که در این کارخانه تولید می گردد در سطح بین الملی تایید شده هستند و همان طور که گفته شده است به عنوان محصولات صادراتی مورد استفاده می گردند.

کارخانه چرم شترمرغ

یکی از اصلی ترین و معتبر ترین کارخانه های که چرم های طبیعی تولید می کند این کارخانه می باشد و برای خرید کردن محصولات و چرم شترمرغ از این کارخانه می توانید با مراکز اعلام شده در ارتباط باشید تا این محصولات را با قیمت ارزان تر در اختیار شما قرار دهد.

کیفیت محصولات این کارخانه روز به روز در حال افزایش است و نسبت به سال گذشته رونق بیشتری پیدا می کند.

صادرات چرم شترمرغ از ایران

در شهر های بسیاری از کشور ایران کارخانه های چرم سازی وجود دارد که علاوه بر این که از این چرم ها استفاده های داخلی می شود، از این کشور به کشور های دیگر نیز صادرات انجام می گیرد و چندین سال گذشته برای اولین بار در استان اصفهان زمینه صادرات چرم شترمرغ از کاشان به روسیه فراهم شده است.

چرم شترمرغ طبیعی

سپس از آن سال به بعد سالانه چرم های زیادی که در کارخانه های معتبر کشور تولید می کنند و سپس به کشور های دیگر صادر می شوند، برای خرید کردن چرم های صادراتی می توانید به این مراکز کنید و چرم ها را با روش های عمده خریداری کنید و سپس در کار های مورد نظر خود استفاده کنید.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید چرم طبیعی خام

پوست خام برای تبدیل شدن به چرم با کیفیت، باید مراحل زیادی را در کارخانه …