خانه / چرم شترمرغ / خریدار چرم شترمرغ کراست رنگ شده

خریدار چرم شترمرغ کراست رنگ شده

خریدار چرم شترمرغ کراست رنگ شده به کیفیت و مرغوبیت چرم اهمیت ویژه ای می دهد و همواره مشتریان قبل از خرید چرم شترمرغ خام رنگ شده سعی می کنند تمامی شاخص های کیفی و کمی آن را بررسی نمایند.

همانطور که می دانیم چرم شترمرغ کراست همان چرم شترمرغ خام و بدون رنگ می باشد و هنوز فرآیند رنگریزی بر روی آن انجام نگرفته است.

بسیاری از تولید کنندگان محصولات چرمی اقدام به خرید چرم شترمرغ به صورت کراست نموده و با استفاده از تجهیزات خود اقدام به رنگریزی آن و در نهایت تولید محصولات چرمی مختلف می کنند.

چرم شترمرغ کراست

چرم شترمرغ کراست

زمانی که پوست خام فساد پذیر از کشتارگاه ها به صنایع چرمسازی برای انجام فرآیند دباغی ارسال می شود، ابتدا کارشناسان شرکت های چرمسازی اقدام به بررسی کیفیت و عدم فساد پوست خام می نمایند.

فرآیند دباغی پوست خام به سرعت انجام شده تا پوست خام به چرم طبیعی فساد ناپذیر تبدیل شود، به چرم طبیعی به دست آمده بدون رنگریزی چرم کراست گفته می شود.

چرم شترمرغ کراست رنگ شده توسط برخی شرکت های چرمسازی به صورت سفارشی و در ابعاد مختلف به تاجران و تولید کنندگان محصولات چرمی عرضه می شود، البته انجام رنگریزی چرم کراست براساس سفارش مشتریان و تولید کنندگان محصولات چرمی توسط مراکز انجام می گیرد.

خریدار چرم شترمرغ کراست

خریدار چرم شترمرغ

برای خرید چرم شترمرغ رنگی راه ها و روش های زیادی وجود دارد و کانال های توزیع بسیار زیادی نیز امروزه در کشور وجود دارند که در زمینه فروش چرم شترمرغ رنگی فعالیت دارند.

در حال حاضر حتی سایت های اینترنتی متعددی نیز در زمینه فروش تخصصی چرم شترمرغ رنگی در حال فعالیت می باشد.

چرم شترمرغ کراست

تولید کنندگان محصولات چرمی و همچنین تاجران چرم به عنوان خریدار اصلی چرم شترمرغ کراست رنگ شده به شمار می آیند و انتخاب و خرید این محصولات دقت بالایی دارند، چگونگی کیفیت و مرغوبیت چرم کراست رنگ شده در کیفیت نهایی محصولات چرمی تاثیر زیادی داشته و باید به این مسئله توجه نمود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی چرم شترمرغ

فروش اینترنتی چرم شترمرغ درجه یک

با توجه به گسترش اینترنت در جهان، فروش اینترنتی چرم شترمرغ درجه یک نیز در …