خانه / چرم گاو / نمایندگی فروش چرم طبیعی گاو ایرانی

نمایندگی فروش چرم طبیعی گاو ایرانی

نمایندگی فروش چرم طبیعی گاو ایرانی توانسته قدرت خود را در تامین چرم مورد نیاز مشتریان نشان دهد و اثبات نماید، همچنین تاکنون بهترین چرم گاوی در اختیار هر تولیدکننده محصولات چرمی قرار داده است.

یک نمایندگی بعضی از مواقع بیشتر از حد انتظار، فعالیت خود انجام می دهد زیرا به خوبی میداند هر چه بیشتر تلاش کند اعتبار خود نزد مشتریان و کارخانه یا شرکت بالاتر خواهد رفت.

چرم طبیعی گاو ایرانی

پوست گاو ماده ی اولیه ی تولید چرم طبیعی گاو می باشد که این چرم ها را در نمایندگی چرم ایرانی به صورت عمده در معرض فروش قرار می دهند.

چرم طبیعی گاو ایرانی

با استفاده از روش های مختلفی، پوست گاو و چرم طبیعی آن را به نحوی فرآوری می کنند که دچار فساد نشود. در واقع چرم طبیعی گاو باید از حمله باکتری ها ایمن بماند.

 

چرم طبیعی گاو یکی از مرغوب ترین و مقاوم ترین انواع چرم می باشد که استفاده های مختلفی داشته است. تراکم بسیار بالای تار و پود طبیعی چرم گاو درجه یک علت استحکام آن بوده است.

نمایندگی فروش چرم طبیعی

سطح چرم طبیعی گاو یکدست و صاف است و نباید هیچ گونه پارگی در آن دیده شود. وجود پرزهای طبیعی و یکسان در پشت چرم طبیعی گاو نشانه مرغوبیت آن است.

در ضمن ضخامت چرم طبیعی گاو بسته به کارایی های آن تغییر می کند که این از مزایای آن است.

نمایندگی فروش چرم طبیعی

فروش چرم ایرانی در نمایندگی های معتبر و رسمی کشور انجام می شود. چرم ایرانی با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود که موجب شده است فروش آن در نمایندگی های مختلف افزایش پیدا کند.

چرم طبیعی گاو ایرانی

چرم ایرانی از گاو، گوسفند، بز، شتر و شترمرغ تهیه می شود که در واقع ماده اولیه آن، پوست این حیوانات می باشد. تهیه انواع دستکش، کیف، کفش و صندل با چرم ایرانی گسترده است.

نمایندگی فروش چرم ایرانی به صورت حضوری و اینترنتی اقدام به فروش عمده انواع چرم های طبیعی و مصنوعی کرده است که در هر شرایطی امکان سفارش و خرید آن برای مشتریان فراهم است.

منبع: typesleather.com

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش محصولات چرمی و چرم تهران

مرکز فروش محصولات چرمی در تهران بعنوان نمایندگی خرید و فروش کارخانه چرم فعالیت می …